„Words”е шампионът на „Фен купа Бургас-2015”

Втори се класира „Еврофутбол Изгрев”, трети – „Майсторите”

Завърши третото поредно издание на футболния турнир „Фен купа Бургас-2015”, което събра 32 отбора на спортен комплекс „Изгрев“.  В продължение на два дни в състезанието, което ГЕРБ организира, се играха оспорвани и атрактивни срещи, които бяха оценени високо от досегашният председател на комисията по младежта и спорта в Общинския съвет Калчо Белов.

turnir1Първото място зае отбор „Words”. Втори останаха футболистите от „Еврофутбол Изгрев”, , следвани от „Майсторите”.На четвърто място се наредиха „Виктор и Милушев”.

Купата на победителя бе връчена от кандидатът за общински съветник и водач в листата на ГЕРБ Димитър Людиев, който се прояви и като майстор на терена в своя отбор.

Илия Русев от „Wors” бе  отличен като най-добър нападател, а съотборникът му Явор Жеков получи приза за най-добър вратар. За най-полезен състезател бе обявен Андрей Раенко от „Еврофутбол Изгрев”.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!